Logo Destylernia Kamień

O firmie

Nasza gorzelnia sięga historii aż do 1882 roku która została wybudowana w Kamieniu w województwie lubelskim. Od początku istnienia aż po dzień dzisiejszy alkohol był i jest produkowany w sposób tradycyjny przy zachowaniu jak największego kunsztu mistrzów gorzelnictwa.

 

Nad technologią w naszej firmie czuwa założyciel i mistrz gorzelnictwa, który posiada ponad 40 letnie doświadczenie w branży alkoholowej

 

Pokoleniową działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku, gdzie zaczęliśmy produkować w naszej rodzinnej gorzelni alkohol surowy spożywczy.

 

W kolejnych latach uruchomiliśmy kolejne gorzelnie rolnicze zlokalizowane w województwie lubelskim (Gorzelnia Żyrzyn i Gorzelnia Ratoszyn). Modernizowaliśmy nasze zakłady produkcyjne przy wdrażaniu najbardziej tradycyjnych metodach przygotowania zacierów jak i destylacji przy zachowaniu jak najnowszych technologii.

 

Naszą misją firmy było stworzenie produktu końcowego jakim jest wódka. Dzięki ciężkiej pracy naszej rodziny i współpracy naszego partnera biznesowego pochodzącego z USA zrobiliśmy TO!

 

W obecnej chwili produkujemy alkohol z naszych lubelskich pól, aż do gotowego produktu.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Akceptuje