Producent wódki i spirytusu – Destylernia

Producent wódki i spirytusu – Destylernia

14 Kwi 20

Destylernia to producent wódki i spirytusu z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży alkoholowej, jednak początki naszej działalności rzemieślniczej sięgają roku 1882 r. Od tego czasu na terenie województwa lubelskiego otworzyliśmy trzy gorzelnie i rozpoczęliśmy współpracę z partnerem biznesowym z USA. Sukces naszej rodzinnej działalności zawdzięczamy zarówno oryginalnym recepturom trunków, jak i pasji oraz zaangażowaniu wkładanym w tworzenie alkoholi. Specjalizujemy się w produkcji spirytusu zbożowego oraz wódek luksusowych, zarówno czystych, jak i smakowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zaznaczamy przy tym, że alkohol sprzedajemy jedynie osobom pełnoletnim, a więc mającym ukończone 18 lat. Zgodnie z polskim prawem prowadzimy jedynie dystrybucję bezpośrednią.

Jak wygląda produkcja alkoholi w destylarni?

Do produkcji alkoholi w destylarni wykorzystujemy pszenicę orkisz, nadający wódkom łagodnego smaku i pszenicznego aromatu. Zboże to pochodzi z upraw założonych na Lubelszczyźnie. Wzrasta powoli, bez pestycydów i modyfikacji genetycznych. Z jego ziaren pozyskujemy glukozę potrzebną do stworzenia zacieru z drożdżami, który poddawany jest kolejno fermentacji i destylacji. Uzyskiwany w ten sposób surowy spirytus przechodzi następnie przez rektyfikację, a więc proces, który w dużej mierze odpowiada za smak i aromat wódki orkiszowej. W  kolejnym kroku wysoko oczyszczony alkohol etylowy łączony jest z wodą i podlega stabilizacji. Ostatnim etapem jest wielostopniowa filtracja roztworu.

Produkcja spersonalizowanej wódki

W ramach naszych usług zajmujemy się także produkcją spersonalizowanej wódki. Ekskluzywny trunek opatrzony oryginalną etykietą stanowi idealny pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin czy innego jubileuszu bądź świąt. Ponadto rozwiązanie to sprawdzi się także na weselnym stole. Elegancka oprawa naszych alkoholi doskonale wkomponuje się w każdą dekorację balowej sali. Personalizowane etykiety tworzymy zarówno na wódkę owocową , jak i czystą. Oprócz imion możemy umieścić na nich także krótkie dedykacje. Z chęcią doradzimy Państwu przy ich wyborze.